ZWIEDŹ ŁÓDKĘ

Sea Ray SPXE190

Do 8 miejsc ze sternikiem
Bezpieczeństwo i komfort

Łódź motorowa SPX 190 to połączenie przestronnego wnętrza, komfortowej obsługi, stylowego wyglądu i sportowej dynamiczności, zapewniającej niezapomniane przeżycia!

Łódź pomieści do 8 osób. Wyposażona jest w podręczne schowki umożliwiające ochronę rzeczy osobistych. Znajdująca się na pokładzie lodówka oraz uchwyty na kubki zwiększają wygodę użytkowania, ponadto podwyższony standard nagłośnienia z Subwuferem gwarantuje dobrą zabawę podczas imprezy. Wygodna sofa oraz miękkie siedziska pozwalają na zrelaksowanie się, a osłaniający daszek przeciwsłoneczny chroni przed wiatrem i promieniami słońca zwiększając komfort pływania. Wymagających użytkowników łodzi motorowych zaspokoi zestaw napędowy Mercruiser o 200 KM rozpędzający łódź do 100 km/h, przy czym z zapewnieniem oszczędności zużycia paliwa dzięki odpowiedniemu kształtowi dna jednostki. Łódź bardzo łatwo wchodzi w ślizg i długo się w nim utrzymuje. Wyposażenie tylnej części łodzi w wieżę umożliwia komfortowe korzystanie ze sportów wodnych.

Typ jednostki łódź motorowa
Długość całkowita 5,94 m (19′ 6”)
Szerokość 2,54 m (8′ 4”)
Zanurzenie minimalne 0,46 m (1′ 6”)
Zanurzenie maksymalne 0,86 m (2′ 10”)
Waga 1237 kg
Pojemność zbiornika na paliwo 113 L
Maksymalna liczba pasażerów 11
Maksymalne obciążenie 748 kg
Silnik Mercruiser 4.5 L MPI – 200 KM
Prędkość max. 100 km/h

Wirtualny spacer

Super sposób na aktywny wypoczynek ze znajomymi. Warto zobaczyć Wrocław z innej perspektywy na komfortowej łódce. Miła atmosfera, sympatyczny sternik i schłodzone napoje, zdecydowanie cudowny rejs.

Kasia

Lubimy zwiedzać, tym razem wybraliśmy z mężem zupełnie nieszablonowy sposób – rejs po Odrze. Zjawiskowe widoki, wiele ciekawostek opowiadanych przez sternika i mile spędzony czas. Bardzo dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z Waszych usług! 

Marta

Ekstremalny przejazd motorówką był moim prezentem urodzinowym. Wow! Piękna, wygodna i mega szybka łódka z mocnym silnikiem. Było super, niezapomniane wrażenia gwarantowane. 

Tomek